Tabela Liga AHL

 

  

 

                      zobacz pełną tabelę

 

3 liga

 

 

 

 

Tabela Puchar AHL

Fair Play Liga AHL

 

  

 

 

MALTAŃSKA LIGA HOKEJA 2006/2007

 

05.12.2006 ADHD-DZIKIE KUNY 5:4 (3:1)

06.12.2006 DARAS DOLSK-GIGANTY 0:5 (walkower)

07.12.2006 PTH-XSOCKS  7:7

12.12.2006 DZIKIE KUNY-XSOCKS 4:4 (2:2)

13.12.2006 ADHD-DARAS DOLSK 5:0 (walkower)

14.12.2006 GIGANTY-PTH 1:12 (1:7)

02.01.2007 GIGANTY-ADHD 3:3 (2:2)

03.01.2007 DARAS DOLSK-XSOCKS 3:7 (0:3)

04.01.2007 DZIKIE KUNY-PTH 4:2 (3:1)

09.01.2007 GIGANTY-XSOCKS 2:8 (0:5)

10.01.2007 DZIKIE KUNY-DARAS DOLSK 4:4 (1:2)

11.01.2007 PTH-ADHD 19:4 (11:3)

30.01.2007 DZIKIE KUNY-GIGANTY 6:5 (1:4)

31.01.2007 ADHD-XSOCKS 1:14 (0:4)

01.02.2007 PTH-DARAS DOLSK 13:7 (6:3)

 

06.02.2007 DZIKIE KUNYADHD7:2 (4:0)

07.02.2007 GIGANTYDARAS DOLSK3:6 (1:3)

08.02.2007 XSOCKS-PTH 4:15 (0:10)

13.02.2007 XSOCKS-DZIKIE KUNY 1:3 (0:1)

14.02.2007 DARAS DOLSK-ADHD 6:7 (4:4)

15.02.2007 PTH-GIGANTY 5:0 (walkower)

20.02.2007 ADHD-GIGANTY 3:4 (3:0)

21.02.2007 XSOCKS-DARAS DOLSK 2:7 (2:3)

22.02.2007 PTH-DZIKIE KUNY 7:3 (2:1) 

27.02.2007 XSOCKS-GIGANTY 3:4 (1:2)

28.02.2007 DARAS DOLSK-DZIKIE KUNY 2:3 (2:2)

01.03.2007 ADHD-PTH 4:10 (1:7)

06.03.2007 GIGANTY-DZIKIE KUNY 4:8 (2:5)

07.03.2007 XSOCKS-ADHD 10:6 (6:3)

08.03.2007 DARAS DOLSK-PTH 3:12 (2:6)

 

 

STRZELCY

37 Michał Woźnica PTH

23 Marek Szymański XSOCKS

23 Marek Kowalski Daras Dolsk

20 Artur Meissner DZIKIE KUNY

20 Andrzej Malicki PTH

17 Maciej Chłodnicki XSOCKS

15 Robert Mleczak PTH

14 Sebastian Drygas DZIKIE KUNY

11 Wojciech Feliński GIGANTY

11 Jacek Cukierski PTH

10 Tomasz Ostrowski ADHD

9 Filip Kijowski ADHD

8 Grzegorz Błaszak PTH

7 Tomasz Kaczmarek XSOCKS

6 Maciej Golak GIGANTY

6 Łukasz Wasiak DZIKIE KUNY

5 Rafał Fornaluk GIGANTY

5 Maciej Olejniczak XSOCKS

5 Marcin Plackowski DARAS DOLSK

4 Bartosz Czubak PTH

4 Filip Hoffmann ADHD

4 Paweł Puacz ADHD

4 Adam Trawiński DZIKIE KUNY

4 Kacper Hoffmann ADHD

3 Marek Nowacki DARAS DOLSK

3 Łukasz Świderski DZIKIE KUNY

3 Monika Rudyńska XSOCKS

3 Adam Trombala XSOCKS

2 Łukasz Jankowski ADHD

2 Dominik Jopek Daras Dolsk

2 Paweł Plenzler GIGANTY

2 Adam Kołacki DARAS DOLSK

2 Dariusz Dudkowiak PTH

1 Maciej Twardowski ADHD

1 Dariusz Grzegorczyk Daras Dolsk

1 Roman Kowalski DARAS DOLSK

1 Maciej Cęgiel DZIKIE KUNY

1 Marek Plenzler GIGANTY

1 Dawid Stryjakowski ADHD

1 Robert Dymidziuk XSOCKS

1 Maciej Bondyra GIGANTY

1 Jan Trawiński DZIKIE KUNY

1 Filip Celiński DARAS DOLSK

 

Wyniki i tabele rozgrywek Malta Cup 2007

 

GRUPA A

Dzikie Kuny – PTH Czerwoni 1:0 (0:0)

KTH – Krispol II Września 2:3 (1:1)

Bogdanka – PTH Czerwoni 2:2 (2:1)

Dzikie Kuny – KTH 1:1 (1:0)

Krispol II Września – Bogdanka 4:5 (1:4)

PTH Czerwoni – KTH 3:2 (2:1)

Bogdanka – Dzikie Kuny 3:1 (2:0)

Krispol II Września – PTH Czerwoni 1:3 (0:2)

KTH – Bogdanka 2:3 (0:1)

Dzikie Kuny - Krispol II Września 5:0 (2:0)

 

Do meczów półfinałowych awansowały zespoły Bogdanka i Dzikie Kuny

 

GRUPA B

ADHD – Daras Dolsk 2:0 (1:0)

Krokodyle – WTH Krispol Września 3:3 (0:2)

PTH Czarni – Dzikie Kuny II 9:0 (2:0)

ADHD - Krokodyle 3:2 (1:1)

Daras Dolsk – Dzikie Kuny II 8:0 (6:0)

WTH Krispol Września – PTH Czarni6:0 (3:0)

Krokodyle – Daras Dolsk 1:2 (1:0)

PTH Czarni – ADHD 9:0 (6:0)

Dzikie Kuny II – WTH Krispol Września 1:8 (1:6)

Krokodyle – PTH Czarni 1:9 (1:4)

Daras Dolsk – WTH Krispol Września 0:4 (0:3)

ADHD – Dzikie Kuny II 6:0 (4:0)

PTH Czarni – Daras Dolsk4:2 (1:2)

Dzikie Kuny II – Krokodyle3:1 (2:0)

WTH Krispol Września - ADHD 3:0 (1:0)

 

Do meczów półfinałowych awansowały zespoły WTH Krispol Września i PTH Czarni

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE i FINAŁOWE

 

Bogdanka – PTH Czarni 3:5 (0:2)

Dzikie Kuny – WTH Krispol września 0:3 (0:1)

Mecz o 3 miejsce: Dzikie Kuny - Bogdanka 1:4 (1:2)

Finał: WTH Krispol Września – PTH Czarni 5:8 (2:2)

 

STRZELCY

21 Michał Woźnica PTH Czarni

11 Zbigniew Graczyk Bogdanka

10 Grzegorz Jędrzejewski WTH Krispol Września

7 Wojciech Przybylski WTH Krispol Września

7 Andrzej Malicki PTH Czarni

7 Robert Mleczak PTH Czarni

6 Jacek Cukierski PTH Czarni

6 Andrzej Jędrzejewski WTH Krispol Września

5 Maciej Pawłowski Krispol II Września

5 Filip Kijowski ADHD

5 Marek Zubrzycki Bogdanka

4 Andrzej Łubik KTH

4 Tomasz OstrowskiADHD

4 Grzegorz Oleszak PTH Czerwoni

4 Marek Kowalski Daras Dolsk

3 Łukasz Świderski Dzikie Kuny

3 Adam TrombalaKrokodyle

3 Filip CelińskiDaras Dolsk

3 Paweł Marzyński WTH Krispol Września

3 Marcin Popowicz Dzikie Kuny II

3 Marek Nowacki Daras Dolsk

2 Marek Szymański Krokodyle

2 Dariusz Dudkowiak PTH Czarni

2 Nick Wong Krokodyle

2 Bartosz Losa Krispol II Września

2 Sebastian Drygas Dzikie Kuny

2 Bartek Czubak PTH Czerwoni

2 Roman Sroczyński PTH Czerwoni

2 Fincel Maciej Bogdanka

1 Grzegorz Błaszak PTH Czarni

1 Tomasz Miara Krispol II Września

1 Dariusz Grzegorczyk Daras Dolsk

1 Dominik Jopek Daras Dolsk

1 Artur Meissner Dzikie Kuny

1 Monika Rudyńska Krokodyle

1 Piotr Juszczak KTH

1 Paweł Puacz ADHD

1 Adam Trawiński Dzikie Kuny II

1 Andrzej BursztynKTH

1 Jacek ŚwiniarskiKTH

1 Marek Jędrzejewski WTH Krispol Września

1 Łomński Robert Bogdanka

1 Niewiada Marian Bogdanka

1 Mateusz Bednarz ADHD

© 2008 www.hokej.org.pl